HT: 0 : 2

Report zápasu

Sestava: Václav Štolz – Miroslav Karásek, Karel Nedvědický, Vojtěch Zahradník, Jakub Malý (90. Jiří Míča), Jiří Hofman, Tomáš Růžička, Michael Nováček, Roman Roupec, Aleš Macháček, Lukáš Hofman
GÓLY: 12.,37.,73. min. Aleš Macháček

Radkovice do Náměště přijeli ve slepené sestavě a jen s 11 hráči, tak se musel převléci i trenér Jiří Míča. Již v prvním poločase Radkovice naznačili že budou silným soupeřem pro domácí tým. První šanci v páté  minutě do které se dostal Macháček, ale bránu netrefil. Potom zahrozili i domácí po levé straně, ale obránci Radkovic vše vyřešili. Fotbal se hrál  v dobrém tempu a dalo se na něj koukat. První branku vstřelil Aleš Macháček, když  přečetl  špatnou rozehrávku soupeře a zamířil mezi tyče. Do další šance jsme se dostali po akci L.Hofmana, který posunul balon na Macháčka ten na Vojtu  Zahradníka, ale jeho zakončení bylo zablokováno. I domácí měli šance po jedné z akce nás zachránilo břevno Štolzovi svatyně. Do dalších šancí se dostal Zahradník, Karásek, Roupec, Hofman, Macháček,  škoda že se na výsledku nic neměnilo. Parádní kličkovanou předvedl Macháček, když prošel zboku velkým vápnem přes pět hráčů a zavěsil do šibenice. Domácí útoky vždy zastavila naše skvělá obrana, tak poločas skončil 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a bohužel jsme nabídli soupeři vyrovnání a to během pěti minut. Po faulu Roupce kopali domácí přímí volný kop a střelu z dvaceti metrů  Štolz  vyrazil před sebe, ovšem neobsazený  domácí hráč snížil na 2:1. Netrvalo dlouho a na světelné tabuli svítilo 2-2.  V tu chvíli se začal balon jen nakopávat. Naše další šance přišla po krásně individuální akci Macháčka. Prošel do pokutového území soupeře a předložil tutovku do prázdné brány Roupcovi, který bohužel zamířil mimo.  Do další šance se dostal znovu Roupec hlavičkoval nad bránu. Do šance se dostal Zahradník, ale také mimo. Zasloužených  tří bodu jsme se přece jenom dočkali. Netrefil se nikdo jiný, než Macháček a završil tím hatrick.  Hodnocení až na deset minut dost dobrý výkon od všech hráču.   NEJLEPŠÍ HRÁČI -Macháček, Nováček