HT: 1 : 1
Návštěvnost: 30
Rozhodčí: Ošmera František

Report zápasu

Pohoda před utkáním realita na konci zápasu.                                                                                                                                   Celeí první poločas měli v režii Radkovští hráči kdo neviděl neuvěří. První šance sedmá minuta Roupec sám proti hostujícímu golmanovi dělá kličku netrefuje prázdnou bránu, devátá minuta Pekárek L. ve vápně ukvapeně střílí na p bránu na levé straně stojí osamocen Pekárek J, čtrnáctá minuta postupuje Hofman.L s Pekárkem L.na golmana další tutovka spálená. Konečně se prosazuje domácí hráč po rohovém kopu  Pekárek L. Další šance spalují bratři Hofmani,Pekárek J. Pekárek L. Roupec . Běží 41 minuta hosté kopou rohový kop pouze ze čtyřmi hráči  před domácím brankářem a prosazují se nikým neobsazený  Janoušek se  trefuje hlavou.Druhá pule hosté jdou do vedení střelou z vápna branku střílí Rous to beží 48 minuta o tři minuty později je stav 1-3 branku po chybě Hejdy a Stolce střílí Kopeček do Zápasu nás vrací  Pekárek J. soupeř pouze odkopává balony v 78 minutě je srovnáno na 3-3 z pulky hřiště se trefuje Ružička. Realita přichází 85 minutě to se trefuje hostující Zigmund.                                                              Nejlepší hráči Domácí Odstrčil-Hosté Rous                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Slovo trenéra  Co dodat prohráli jsme si to sami pokud se hráči nad sebou nezamyslí  tak nemužem vyhrávat, na jedné ruce spočítám ti kteří jsou po zápase našvtaní že prohráváme. Je to ostuda prohrát na takovým soupeřem.