Placeholder
III. třída mužů skupina A 20. kolo
2.5.2015, 16:30
SK Radkovice
5 : 0
Koněšín
HT: 2 : 0
Radkovice fotbalové hřiště
Návštěvnost: 60
Rozhodčí: Štefan Pintér

Report zápasu

Sestava: Václav Štolz – Tomáš Růžička, Milan Hlouch, Miroslav Karásek, Karel Nedvědický – Aleš Macháček, Jiří Hofman, Vojtěch Zahradník, Roman Roupec (65. Jakub Malý) – Lukáš Hofman, Lukáš Pekárek

Góly: 10. min.,48. min. Lukáš Pekárek, 18. min. Miroslav Karásek , 82. min. Lukáš Hofman, 86. min. Václav Štolz (pen)

Diváci v Radkovicích viděli zajímavý fotbal, plný branek.
Již v 10 min. jsme šly do vedení po akci Aleše Macháčka, který poslal do šance Lukáše Pekárka, a ten  se nemýlil. Na 2:0 jsme zvýšili střelou z velkého vápna Mirka Karáska, který prostřelil vše co mu stálo v cestě . V první poločase jsme si vytvořily opravdu hodně šancí, ale vše končilo mimo bránu. Soupeř stále odolával náporu Radkovských, ale gol v prvním poločase jíž nepadl.
Po přestávce se hra přitvrdila, a rozhodčí musel řešit několik zbytečně tvrdých zákroků. Na 3:0 jsme zvýšili po úniku Macháčka, který předložil šanci Pekárkovi a  ten  se opět nemýlil, a střelil svůj druhý gol. Na 4:0 jsme zvýšili po akci Lukáše Hofmana . Pátý gol jsme přidali po uniku Machačka který byl faulován hostujícím  golmanem, z pokutového kopu ke kterému se postavil Vašek Štolz, a podtrhl tím svůj výborný výkon v tomto zápase.
Pochvalu si zaslouží všichni hráči, za dobrý výkon.

Nejelpší hráči:
Pekárek Lukáš
Macháček Aleš
Štolz Václav.
Dnes nám chyběli : Miroslav Pekáre, Petr Vejtasa, Jan Nemeškal, Tomáš Hejda kteří jsou nemocní a Michal Nováček, který si plnil pracovní povinosti.

Sestava

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
1 1 1 8
6
6
1 6
5
1 5
1 5
1 1 5
5
2 7
2 5

Náhradníci

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
Jakub Malý ← Roman Roupec
5
„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich