Návštěvnost: 60
Rozhodčí: Štefan Pintér

Report zápasu

Sestava: Václav Štolz – Tomáš Růžička, Milan Hlouch, Miroslav Karásek, Karel Nedvědický – Aleš Macháček, Jiří Hofman, Vojtěch Zahradník, Roman Roupec (65. Jakub Malý) – Lukáš Hofman, Lukáš Pekárek

Góly: 10. min.,48. min. Lukáš Pekárek, 18. min. Miroslav Karásek , 82. min. Lukáš Hofman, 86. min. Václav Štolz (pen)

Diváci v Radkovicích viděli zajímavý fotbal, plný branek.
Již v 10 min. jsme šly do vedení po akci Aleše Macháčka, který poslal do šance Lukáše Pekárka, a ten  se nemýlil. Na 2:0 jsme zvýšili střelou z velkého vápna Mirka Karáska, který prostřelil vše co mu stálo v cestě . V první poločase jsme si vytvořily opravdu hodně šancí, ale vše končilo mimo bránu. Soupeř stále odolával náporu Radkovských, ale gol v prvním poločase jíž nepadl.
Po přestávce se hra přitvrdila, a rozhodčí musel řešit několik zbytečně tvrdých zákroků. Na 3:0 jsme zvýšili po úniku Macháčka, který předložil šanci Pekárkovi a  ten  se opět nemýlil, a střelil svůj druhý gol. Na 4:0 jsme zvýšili po akci Lukáše Hofmana . Pátý gol jsme přidali po uniku Machačka který byl faulován hostujícím  golmanem, z pokutového kopu ke kterému se postavil Vašek Štolz, a podtrhl tím svůj výborný výkon v tomto zápase.
Pochvalu si zaslouží všichni hráči, za dobrý výkon.