Návštěvnost: 40
Rozhodčí: Luboš Rygl, Radim Kudlík, Pavel Kudlík

Report zápasu

Branky Rouchovany: 15., 31. min. Jaroslav Slabý, 75. min. Dominik Křistek

Branky Radkovice: 12., 20., 64. min. Lukáš Hofman, 67. min. Tomáš Růžička, 84. min. Lukáš Pekárek

Prvních 10 minut patřilo domácím, ale do vápna se dostávali jen z těžka, nám trvalo chvíli než jsme se z toho probrali a konečně začali hrát fotbal. Naše první šance vyústila ze středu zálohy kde si pěkně zpracoval míč ,Milan Hlouch a tvrdou střelou nechal vyniknout jen domácího golmana, který balon vyrazil na roh. V 12 minutě jsme se konečně dostali do šance a Lukáš Hofman po přihrávce bratra Jiřího prostřelil vše co mu stál v cestě, jeho čas v utkání teprve přijde.
Domácí hrozily hlavně z levé strany kdy po zbytečném faulu zahrávali Rouchovany přímí kopa nikým nepokrytý Slabý srovnal 1:1
Další naše šance přišla po závaru Jirky Hofmana, který dělal vítr v obraně domácím,jeho střela skončila na tyči , odražený balon se dostal k Lukáši Hofmanovi a ten nekompromisně dorazil míč do sítě 1:2. Bohužel vedení nám nevydrželo dlouho. V 31 minutě po chybě naší obraně a laxním přístupem hráčů jsme darovali soupeři vyrovnání 2:2 .Zbytek poločasu jsme pouze bránily jako by nám došel dech.
O poločase jsme si řekli že nesmíme dostat třetí gol, ,,Hlavně začít běhat“ Kluci jak kdyby zůstali myšlenkama ještě v kabině a v 50 minutě jsme prohrávali po pěkné akci domácích a střele Křístka.
V tuto chvíli naše hra nestála za nic! v 60 minutě fauloval Tomáš Hejda v pokutovém uzemí rozhodčí Rygl neváhal a ukázal na bilý puntík.Míč si vzal Slabý kterého ale bravurně vychytal Štolz a ukázal proč je pro tým důležitý! Vyrovnávací gol přišel v 64 minutě kdy Jiří Hofman byl faulován rozhodčí ,ale správně ponechal výhodu a příhrávkou na Lukáše Hofmana který završil Hattrick. Za stavu 3:3 šáhl trenér Míča po esu z lavičku Tomáše RůžičkyTento tah se ukázal jako kličový moment . Ružička dostal od Aleše Macháčka krásnou přihravku a nemýlil se 3:4 V tu chvili bylo na hřišti jen jedno mužstvo, náš tlak dovršil v 84 minutě Lukáš Pekárek na konečný výsledek 5:3.
Klobouk dolů před výkonem Milana Hloucha, který fyzicky zvládá mladý tým a dodává svou zkušeností mužstvu ten správný elán!( Takovej Pavel Horváth minulý rok v Plzni) 🙂 – Děkuji všem hráčům za výkon.
Zdá se ,že Radkovícím se pomalu mladý tým sehrává a začíná šlapat jako hodinky!