III. třída mužů skupina A 8.kolo
26.9.2015, 15:30
SK Radkovice
4 : 1
Myslibořice
HT: 1 : 1
Radkovice fotbalové hřiště
Návštěvnost: 50
Rozhodčí: Sedláček Petr

Report zápasu

Radkovští hráči i v deseti nezaváhali a připsali si zaslouženě tři body v derby proti Myslibořicím.

Zápas se začal hrát v rychlém tempu a šance byli vidět na obou stranách, ta první  přišla již  v dvanácté minutě do které se dostal J.Pekárek a ve vyložené šanci byl faulován před šestnáctkou  rozhodčí vše zhodnotil nepochopitelně jen žlutou kartou.Tlak Radkovských narůstal a začínalo se na hřišti žlutit. Bohužel  po nedorozumění a chybě v domácí obraně šli do vedení hosté z penalty. Pro Radkovice to byl trest dvojnásobný Hruškovi nezbylo nic jiného než jít hráči který na něj postupoval sám pod nohy bohužel s faulem a jednoznačnou červenou kartou. Do brány musel Stolz. Do poločasu vyrovnání zařídil důrazdný Jiří Hofman po centru hlavou.

Výborný vstup do druhého poločasu předvedli Radkovští hráči a v deseti nastříleli soupeři tři branky. Na dva jedna poslal svuj tým do vedení  J.Pekárek , o chvíli později to bylo tři jedna to se trefil L.Pekárek  Myslibořčtí hráči si vubec nevěděli rady s hrou domácích , kteří spalovali šanci za šancí do kterých se dostali postupně Nováček,JPekárek Macháček,L.Pekárek a výborně hrajicí  Radek Odstrčil.Další trest pro hosty přišel patnáct minut před koncem když Lukaš Hofman po brejku přes cele hřiště byl ve vyložené šanci faulován a poměr sil se na hřišti vyrovnal , na konečných  čtyři jedna zvýšil bojovník J.Pekárek.

Nejlepší hráči – ODSTRČIL, J.PEKÁREK  – hosté -NĚMEC

Slovo trenéra

Čekal jsem že to bude těžký soupeř a navíc to bylo derby jsem rád že jsme nic neponechali náhodě a jednoznačně  vyhráli. Zamrazilo mne když rozhodčí vyloučil Hrušky,máme přece mladý tým , ale kluci to zvládli na jedničku.Tentokrát Myslibořice mužou být  rádi že prohráli pouze čtyři jedna.

Sestava

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
1 4 Červená karta
6
5
4
6
5
1 2 6
7 Žlutá karta
2 7
1 1 6
5

Náhradníci

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
3
Tomáš Růžička ← Lukáš Pekárek
3
Vojtěch Zahradník ← Michal Nováček
3
Jakub Malý ← Tomáš Hejda
3
Vladimír Kočí ← Radek Odstrčil
3
14 Aleš Macháček ← Roman Roupec
1 4