Radkovice fotbalové hřiště
Návštěvnost: 50
Rozhodčí: Kuba Lukáš

Report zápasu

Branky: 56. Pekárek Lukáš – 4. Jura Lubomír, 17. Kazda Oldřich, 47. Dobrovolný Milan, 59. Beránek Václav, 69. Kazda Oldřich

Opět v nekompletní sestavě nastoupili Radkovští hráči k zápasu proti Budišovu. Před začátkem utkáni jsme popřáli panu Vrbkovi k sedmdesátinám a předali jsme mu dres jeho oblíbeného  fotbalového klubu.

Úvod zápasu jsme začali ve velkém stylu a dostali soupeře pod tlak dá se říct, že se hrálo na jednu bránu bohužel gól jsme nedali i když jsme k tomu měli hodně blízko do šance se dostali Hofman.L,Hofman.J,Odstrčil a Pekárek , ale  pravidlo nedáš dostaneš se naplnilo hned v 4 minutě po velké chybě Pekárka a nikým neobsazený hostující Jura poslal svůj tým do vedení. Náš tlak i za stavu 0-1 pokračoval. Další pro nás neštěstí přišlo v 13 minutě kdy se zranil dobře hrající  Hofma L, a musel střídat. Druhý gol jsme dostali opět po chybě v obraně a zbytečném faulu Hloucha před vápnem z   přímého kopu se trefil Kazda.V prvním poločase si hosté vytvořili  pouze dvě  šance a ty zužitkovali. Kdo doufal že se naše hra v druhém poločasu zlepší tak se mýlil naše mizérie neproměněných šancí pokračovala dále a soupeř toho využil  hoztujicí Dobrovolný zvýšil na tři nula, v tu chvíli se naše hra totálně rozpadla a hrči si nedokázali ani přihrát  . Na chvíli nás vrátil do zápasu po solu Pekárek Lukáš ,ale hosté vzápětí zvýšili na 1-4 obranou v klidu prošel Beránek. Naše nezodpovědnost vyvrcholila v 69 minutě když jsme nechali volného Kazdu a ten se trefil v zápase po druhé. Mi jsme si také v druhém poločasu vytvořili šance Pekárkovi vždy balon odskočil před zakončením.

Nejlepší hráči Hejda,Odstrčil – hosté Kazda

Slovo trenéra

Ještě jsme se nesešli v plné sestavě hráči jsou na dovolených, ale to nás neomlouvá momentálně naše hra nestojí za nic nedaří se nám střelit branku avšak šance si vytvoříme, ale to zakončení vázne dále dostáváme moc golu musíme něco změnit takový propadák po uspěšné lonské sezoně jsem opravdu nečekal.Musím si s hráči sednout a probrat co se děje.  Něco je špatně pro mě velké zklamání.