III. třída mužů skupina A 15. kolo
29.3.2015, 15:00
Mohelno
0 : 3
SK Radkovice
HT: 0 : 3
Návštěvnost: 50
Rozhodčí: František Ošmera, Jaroslav Neumann

Report zápasu

Utkání 15.kola se kontumuje ve prospěch SK Radkovice

Report původního zápasu, který Radkovice prohráli 1:0

Sestava: Václav Štolz – Miroslav Karásek, Karel Nedvědický(60. Petr Vejtasa), Milan Hlouch, Jaromír Pekárek, Tomáš Hejda, Aleš Macháček, Lukáš Pekárek, Michael Nováček, Roman Roupec. Jiří Hofman (38. Miroslav Pitor)

V prvním poločase se divák moc nemohl bavit. Hra byla roztrhaná a plná tvrdých zákroků, kterou rozhodčí potrestal až po půlhodině hry. Poté první velkou šanci zápasu zazdili domácí. Ve 38. minutě domácí tvrdou střelou zasáhl Jiřího Hofmana do obličeje, který poté ze zápasu nedobrovolně odstoupil. Asi se týden nenají. Před koncem poločasu se krásně před vápnem uvolnil Aleš Macháček, byl faulován ale rozhodčí se díval jinam. Gól do šatny dostali Radkovice z přímého kopu kdy David Horký umístil balon mezi tyče.
Ve druhém poločase měli více ze hry hosté. V 60. minutě vystřídal Karela Nedvědického Petr Vejtasa a hru oživil. Do velké šance se dostal Jaromír Pekárek, ten ovšem přestřelil. Ani další šance Radkovice nedokázali využít. Zápas byl vyhrocený, plný zbytečných strkanic a žlutých karet na obou stranách. Od 80 minuty hráli hosté jen na 3 obránce, díky tomu se domácí dostali do několika příležitostí, ovšem na žádné straně gól už nepadl.
Zpravodaj a host Jiří Míča ml. hodnotí terén jako velice špatný, klobásu, kterou si koupil ohodnotil známkou 4-.

Sestava

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
Žlutá karta

Náhradníci

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
Miroslav Pitor ← Jiří Hofman
Petr Vejtasa ← Karel Nedvědický
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich