Návštěvnost: 50
Rozhodčí: Fňukal Lubomír

Report zápasu

Radkovští hráči dokázali zvítězit nad jednoznačným favoritem.

Zápas začal opatrně z obou stran, ale do vedení mohli již v sedmé minutě hosté. Roupec však bránu netrefil. Domácí se jen zřídka dostávali do šance. Po dalším brejku přišla první chyba domácí obrany, kdy byl faulován L. Pekárek a rozhodčí pískl pokutový kop, ke kterému se postavil J. Pekárek a nedal domácímu brankáři šanci. Naše jednoduchá  a koncentrovaná  hra dělala soupeři velké problémy. Za první poločas zahrozili domácí pouze jednou. Radkovští hráči mohli navýšit náskok, ale vždy byl proti domácí brankář. Do šancí se dostali Odstrčil, Roupec a jmenovci Pekárci.

Druhý poločas se hra obou soupeřů zhoršila, začalo se víc nakopávat. Ke gólu měli však blíže hosté, bravurně domácí gólman vyrazil střelu z dvaceti metrů Štolze. O chvíli později, střílel do šibenice Hlouch. Potom si vybral slabší chvilku, jinak dobře chytající domácí brankář. Přízemní střela L. Pekárka mezi nohy rozvlnila síť na stav 0-2. Domácím se podařilo po chybě Zahradníka, který místo odkopu volil kličku, ztratil balon a musel faulovat. Po centru do šestnáctky se prosadili domácí na konečných 1-2.

NEJLEPŠÍ HRAČI Pekárek J.,Pekárek L.
Slovo trenera – Dnes jsem s výkonem hráču spokojený hráli tak jak jsme se před zápasem domluvili. Musím jím poděkovat.