Report zápasu

Sestava

Václav Štolz – Miroslav Karásek, Karel Nedvědický, Milan Hlouch, Vojtěch Zahradník, Tomáš Hejda, Tomáš Růžička, Lukáš Pekárek, Michael Nováček, Roman Roupec (75. Jakub Malý), Jiří Hofman

Branky

78. min. Vojtěch Zahradník

Report

Velmi špatný přístup do zápasu od Radkovské jedenáctky, tak se dá  hodnotit první poločas v Rapoticích.  Nečekaná  šance domácích první minuta, střela z pětadvaceti metru, naše nepozornost  1-0,  ale to nás teprve čekalo trápení  a totální nemohoucnost. Druhý gol  jsme si dali sami v 15 minutě a spíš to vypadalo , že si na hřišti překážíme. Soupeř nás přehrával jednoduchosti a rychlím přechodem za naší obranu. Běžela 35 minuta a Štolz lovil balon po třetí, za dalších deset minut to bylo na ručník. V tuto dobu jsem si přál, aby zápas skončil, nechtělo se mi  jít ani do kabin za to co jsem za 45 min. od svých hráču viděl.

O poločase  jsme si dost hlasitě řekli jak budeme už konečně hrát a né furt brečet že mají áčkaře. Najednou nás bylo plné hřiště. Začali jsme soupeře přehrávat pouze ta naše koncovka vázla  Pekárek, Hofman,Roupec  takové tutovky  se musí proměnit. To vše  trestal soupeř v 58 min. L.LÁŠ. Domácí pár minut na to zahodili penaltu. O jedinou branku se postaral po brejku Pekárka Vojta Zahradník.

Za druhý poločas by remíza byla spravedlivá, ale hraje se na střelené branky a těch dal soupeř víc než dost.Doufám že jsme se poučili pro další zápas a musíme zůstat nohama na zemi. Takový přístup hráčů  k zápasu již nechci zažít .