III. třída mužů skupina A 11.kolo
17.10.2015, 14:30
Mohelno
2 : 0
SK Radkovice
HT: 0 : 0
Návštěvnost: 50
Rozhodčí: Svoboda Ladislav (94031077)

Report zápasu

Radkovice dostali lekci z produktivity, neproměnili žádnou ze šancí. Mohelno prakticky z ničeho dalo dvě branky. Utkání velice ovlivnil rozhodčí Ladislav Svoboda!

Radkovice převahu a šance v gól neproměnili

První poločas patřil hostům. Od začátku zápasu bylo vidět, kdo diktuje tempo. Od začátku zápasů domácí nestíhali a hodně faulovali. Rozhodčímu to bylo celkem jedno a pískal každý druhý až třetí faul. Některé zákroky by bylo možno ocenit i žlutou kartou, ale rozhodčí si je zapomněl v kabině. Jeden přímí kop před vápnem zahráli Radkovice nakrátko a Jaromír Pekárek vstřelil branku. Ta mu ovšem nebyla uznána pro údajný offside, který nemohl být. Domácí mávač měl praporek pořád nahoře, dokonce viděl i že přešel balon přes brankovou čáru na odkop a to stál na polovině soupeře! Pan Antonín Kerndl si asi myslí, že v 61 letech vidí dokonale, bohužel není to tak, ale rozhodčí Svoboda mu věřil i když byl také na půlce! Hosté stříleli z každé pozice, ale samé jednoduché střeli, se kterými domácí brankář poradil, nebo střeli, které mířili mimo bránu. V samostatném úniku byl Lukáš Pekárek, ovšem před brankářem si ukopl míč. Ve velké šanci se ocitl i Jaromír Pekárek, ovšem sám před brankářem přestřeli. Po chvíli střílel Jaromír Pekárek ve vápně, na poprvé trefil bránícího obránce, poté pálil mimo. V dalších velkých šancích, po chybách domácích se objevili Lukáš Pekárek, Jaromír Pekárek, ovšem žádná neskončila gólem. Domácí za celý první poločas měli jeden brejk a jeden roh! První poločas si Radkovice vytvořili plno šancí, ale když ze 6 tutovek nedají ani jednu tak stav skončil 0:0.

Z fotbalu se stala komedie

Druhý poločas začal, jak skončil první a to dobývání branky Mohelna. Ovšem jeden rozdíl tu byl, hosté jim začali jejich surové zákroky vracet a hráči Mohelna mimo hru a skrytě hosty okopávali, strkali a mlátili. Vše bylo mimo hru a rozhodčí, který sledoval jen balón si ničeho jiného nevšímal! V 57. minutě padl úvodní gól. Z přímého kopu před vápnem se nádherně trefil David Horký a otevřel skóre. Hra bylo kouskovaná a plná surových zákroků, za které ovšem dostávali karty jen hosté a domácí jako by nic! Ani za nadávky neměl rozhodčí stejný metr na obě strany. Hostů dával a domácí asi neslyšel. V 76. minutě domácí útočník mimo hru udeřil Vaška Štolze, rozhodčí samozřejmě nic neviděl a nechal hru pokračovat, když Vašek ležel na zemi. Hru přerušilo až autové vhazování. Rozhodčí si poté vyslechl názor rozzuřeného Milana Hlouha a Jaromíra Pekárka, za které vyfasovali žluté karty. Na hřiště mu šel svůj názor říct i trenér Jiří Míča, který byl vykázán mimo střídačku. Nebýt hráčů na hřišti, asi by rozhodčí jednu dostal. Domácí se ještě škodolibě pošklebovali, jak jim všechno prošlo, což nevydržel Milan Hlouch a rozhodčímu to šel vysvětlit celkem drsným slovníkem, ten mu následně udělil červenou kartu. Od té doby hru rozhodčí pořád kouskoval až nesmyslně! Vyvrcholením byla penalta pro domácí! Na hranici vápně domácí hráč zavadil o nohu hostujícího hráče, ochotně šel k zemi a rozhodčí pískl. Nutno říci, že takových faulů/nefaulů bylo za celý zápas mnoho, které nepískal. Domácí hráč penaltu samozřejmě proměnil. Po cestě ke středovému kruhu, rozhodčí říkal, že už je po hrací době. Radkovičtí rozehrávali v pěti lidech, Lukáš Hofman si vzal balón, že projde, po několika metrech dostal rukou do obličeje (rozhodčí nic neviděl), o míč přišel a šel dopředu domácí hráč, Jiří Hofman ho chtěl zastavit, tak mu zezadu podrazil nohu, domácí spadl, rozhodčí najednou viděl a udělil červenou kartu (Jiří Hofman žlutou neměl). Podobné zákroky používali domácí v prvním poločase každou chvíli a to neudělil ani jednomu žloutou. Po té domácí David Horký chytl Jiří Hofmana pod krkem, vyfasoval také červenou, další hráči Mohelna urážlivě pokřikovali, ale ty asi neslyšel. Rozhodčí byl úplně mimo, utkání totálně nezvládl! Ale není se čemu divit, je mu 21 a hraje za Sokol Třebenice! V utkání udělil 7 žlutých a 3 červené, z toho 6 žlutých a 2 červené Radkovicím.

Vyhrocený zápas jasně ukázal, jak může rozhodčí ovlivňovat utkání. Jelikož je jich málo, tak nikdo neřekne ani popel. Navíc nechápu jak je možné, že rozhodčí, který hraje za tým ze stejně soutěže, může pískat tu samou soutěž.

Hodnocení

Radkovice si za prohru můžou sami, bez branek se prostě nevyhrává.

Nejlepší hráči

Hofman Jíří,Roupec Roman

Zajímavosti o rozhodčím

  • Ještě ŽE NEFUNGUJÍ SÁZKY
  • žádný cit pro hru
  • Aktivní hráč Třebenic, kteří hrají stejnou soutěž

 

Slovo trenéra

Takovou beznaděj jsem ještě nezazažil co předvedl pan rozhodčí. Vprvním poločasu jsme měli  dát  pět golu.Jednoznačně jsme soupeře přehrávali bohužel bez  zakončení, a když střelime branku tak se nám piskne ofsajt který nemoh ani být je to divné tak si člověk říká jestli vtom má smysl  vubec pokračovat. Pomezní stojí na puli a praporek je stále na hoře i když jsou hráči všestnátce, a pan rozhodčí to vidí že to ofsajt není a píská je to divné.                    Druhy poločas parodie pro oko diváka a vyvrcholení po faulu bez balonu a to zdurazdnuji na Stolze a rozhodčí nic nevidí a  stojí pět metru od nich. Následuje červená karta pro Hloucha  za urážku rozhodčího hrač který fauluje Stolze nepotrestán. Druhá červená Hofman je to na puli souboj o balon – muj mázor žlutá karta rozhodčí tasí červenou a není toho málo od domácích vylučuje jiného hráče než by měl.Devadesatá minuta neřeším faul, bylo to těsně před vápnem pane rozhodčí a říkali to i domáci. Domácímu týmu přeji at se jim v dalších zapasech daří.Také musím pochválit trenera a některé hráče opravdu to dělají srdíčkem takových lidí v poslední době moc není.

Sestava

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
5
5
5 Žlutá karta Červená karta
3 Žlutá karta
5 Žlutá karta
6
6 Červená karta
4 Žlutá karta
4 Žlutá karta
6
5 Žlutá karta

Náhradníci

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
Lukáš Štolz ← Tomáš Hejda
3
Radek Odstrčil ← Vojtěch Zahradník
3
3
Jan Nemeškal ← Roman Roupec
3
Vladimír Kočí ← Jan Nemeškal
3