Report zápasu

Sestava: Štolz, Nováček, Karásek, Růžička, Nedvědický, Zahradník, Pekárek M., Hofman J., Macháček, Hofman L., Pekárek L.
Náhradník: Vejtasa, Roupec

Branky: 46″, 75″ Aleš Macháček, 58″ Lukáš Pekárek

Do utkání jsme nastoupili bez Milana Hloucha který byl pracovně vytížen a trenér ho musel nahradit Jiřím Hofmanem který hraje na kraji  zálohy.
V první půli gol nepadl, i když jsme měly k němu hodně blízko, v první akci se ocitl Lukáš Hofman který byl faulován ve vápně, ale rozhodčí pochopitelně nezapískal. Další šance ztroskotaly vždy na domácím golmanovi, tak skončil první poločas. Druhý poločas jsme začali  o hodně lépe a hned ve 46 minutě si od Jirky Hofmana ze středu přebral balon Aleš Macháček a střelou z 30 metrů dal první gol.  Hned na to jsme měli další šance jmenovitě Lukáš Hofman, Lukáš Pekárek, Aleš Macháček a Miroslav Pekárek,ale gol se nám střelit nepodařil. V 75 minutě utekl Aleš Macháček po kraji, a předložil šanci Lukáši Pekárkovi který se nemílil a zvýšil na 2:0. Od rozhodčího jsme písknutí opět neslyšeli když domácí hráč hrál ve vápně rukou, a nestačilo ani to že byl opět faulován Lukáš Pekárek a rozhodčí pochopitelně 3 jasné penalty neodpískal. Třetí gol jsme daly po pěkné přihrávce Vejtasy na Macháčka.
Pak naše hra trošku uvadla a soupeř z toho vytěžil gol.
Výhru jsme si jednoznačně zasloužili, mrzí mě jen to že fotbal trvá 90 minut a když se vede tak se přestává hrát.

Nejlepší Hráči:   Macháček, Pekárek L., Zahradník