Placeholder
III. třída mužů skupina A 9.kolo
4.10.2015, 15:00
TJ Sokol Pyšel
0 : 0
SK Radkovice
HT: 0 : 0
Návštěvnost: 40
Rozhodčí: VÉVODA Jiří

Report zápasu

První poločas začali aktivněji domácí. Hned na začátku si vytvořili několik slibných příležitostí, ovšem žádná neskončila brankou. Pyšel hrála hodně vzduchem, což dělalo Radkovicím velké problémy. Balon létat sem a tam. Po chvíli se do zakončení začali dostávat i hosté. Útočníci Macháček s Pekárkem dělali domácí obraně vítr, ale nedokázali si vyhovět a pomoci, tak jejich pokusy končili buď mimo nebo v náruči brankáře Bednáře. V obrovské šanci se ocitl domácí útočník, po chybě obrany a následném centru byl sám na malém vápně, ovšem svoji hlavičku zamířil pouze do tyče hostující svatyně. Na druhé straně se vyražený balon odrazil od nohy J. Hofman do břevna domácí branky. Domácí hráči měli v prvním poločase územní převahu, hlavně z důvodu nakopávaných balónů, které se vracely na půlku Radkovic jako bumerang. Nejzajímavějším na prvním poločase byly výroky sudího Vévody. Chvílemi to vypadalo, že je duchem mimo a pískal si, co ho napadne.

Do druhého poločasu vlétli Radkovice jako úplně jiný tým a začali domácí přehrávat. Nemohoucnost vstřelit branku gradovala. Plno šancí končilo buď faulem domácích, mimo bránu nebo v náruči Bednáře. Velice slibnou šanci zastavil rozhodčí, který mával offside. Ovšem o offside se nejednalo. Pomeznímu to došlo, tak se alespoň omluvil :D! Domácí hrozili pouze z brejků, které pohlídala hostující obrana ve spolupráci s výborně chytajícím brankářem Štolzem. Nejblíže gólu byli domácí po výstavní střele z vápna do šibenice, kterou Štolz vytěsnil nad branku. V 66. minutě zastavil drsným faulem pronikajícího J. Hofmana Sobotka, viděl žlutou kartu a sám se zranil. Jelikož domácí neměli nikoho na střídání, tak od té doby hráli v deseti. Radkovice dál dobývali branku domácích, ovšem marně. Nejblíže gólu byl Lukáš Štolz. Po průniku Macháčka dostal výstavní nahrávku na malé vápno přímo před prázdnou bránu, ovšem balon netrefil ideálně, tak jeho střela skončila vysoko nad domácí brankou. Do konce zápasu už žádná branka nepadla a tak utkání skončilo remízou 0:0. Rozhodčí Vévoda byl mimo a jako první poločas pískal na obě strany špatně!

V zápase bylo mnoho brankových příležitostí, ale díky nemohoucnosti obou týmů vstřelit gól žádný nepadl. Remíza je vzhledem k průběhu zápasu spravedlivá.           Nejlepší hráči  –  Štolz,Nováček domáci – Bednář                                                                                                                                                                          Slovo trenéra- První poločas jsme hráli opravdu špatně. Hodně mě zklamali  utočníci, a když nedáme gol z metru do prázne brány tak dělba bodu je asi  zpravedlivá.  Rozhodčího radši nechci ani komentovat.

Sestava

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
1 6
5
5 Žlutá karta
5
3
5
4
4
1
3
3

Náhradníci

Jméno GLS AST PENS OG CS RAT Karty
Lukáš Štolz ← Roman Roupec
3