HT: 2 : 0
Radkovice fotbalové hřiště

Report zápasu

Zápas plný neproměněných šancí. Tak by se dalo shrnout utkání.
Do první šance jsme se dostali v 8 minutě kdy Aleš Macháček kopal rohový kop a důrazný Lukáš Hofman zvýšil na 1:0. Pak přišla série neproměněných šancí Jirky Hofmana, Mirka Pekárka, Aleše Macháčka a znovu jmenovaného Lukáše Hofmana. Klid na hřišti zařídil po pěkné přihrávce Mirka Pekárka Aleš Macháček v 20 minutě na 2:0. V tu chvíli jsme si mysleli že je vše rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Dál pokračovala naše nemohoucnost dorazit míč do sítě, vždy nám chyběl krůček k tomu, aby jsme zvýšili náskok.
Hosté si v první půli nevytvořili  vyloženou šanci. Druhý poločas jsme začali opět tlakem, ale gol se nám střelit nepodařil. Hosté hrozily pouze standartkami a dlouhými nákopy na našeho golmana. Dvakrát se zaskvěl náš golman Štolz. Na 3:0 jsme zvýšily když jsme přečíslili soupeře a Miroslav Pekárek byl faulován v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu, kterou proměnil Milan Hlouch. Co nás může opravdu mrzet jeto že jsme se podřídily soupeřově hře.